Zajrzyj do Edulu

Wypróbuj nasze gry

Pomóż myszce znaleźć wyjście z labiryntu zbierając serki, fotografuj rybki i inne morskie zwierzątka, bądź dyrygentem chóru śpiewających samurajów – wypróbuj nasze gry!


Wypróbuj

Dołącz do nas i poznaj więcej gier

Chciałbyś spędzać czas z Edulu i zobaczyć, ile ciekawych gier mamy jeszcze dla Ciebie?

Poproś rodzica, aby założył Ci konto.


DOŁĄCZ DO NAS
 

Przejdź do strefy rodzica

Rodzice mogę regularnie sprawdzać informacje o postępach i rozwoju umiejętności swoich dzieci, a także o poziomie wykonania przez nie treningów dzięki specjalnie w tym celu opracowanym mechanizmom śledzenia kompetencji opartych na rzetelnych badaniach.

Przejdź do strefy rodzica

Gromadź edukaty aby ulepszać statek

Obserwuj jak w Skarbcu mnożą się Twoje edukaty – specjalna edulańska waluta, którą gromadzisz grając w nasze gry i przechodząc przez kolejne poziomy.

Edukaty możesz przeznaczyć na rozbudowę swojego statku w Konstruktorze, na wymianę części – kabiny pilota, podwozia i kadłubów. Możesz też statek przemalować albo wymienić na nowy. Będziesz się świetnie przy tym bawił!

Trenuj i odbieraj nagrody

Co tydzień przygotujemy dla Ciebie specjalny trening – zobaczymy jak grasz i jakie umiejętności powinieneś jeszcze poprawić. Każdy trening będzie miał kilka zadań. Jeżeli wykonasz cały, otrzymasz fantastyczną nagrodę!

Nowych treningów szukaj w zakładce Treningi – znajdziesz tam listę zadań oraz zobaczysz, jaką nagrodę otrzymasz jeśli je wykonasz.

Poproś rodzica o konto w Edulu

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko odkrywało świat gier Edulu, zarejestruj się bezpłatnie zakładając konto. Będziesz mógł obserwować rozwój jego kompetencji, a także decydować, ile czasu spędzi trenując je.